• 29 październik 2018

  Zakończenie realizacji szkoleń dla nauczycieli

  Grono Targowe Kielce zakończyło realizację szkolenia dla 100 nauczycieli i instruktorów kształcenia zawodowegoz zakresu inteligentnych specjalizacji regionu świętokrzyskiego 

  czytaj artykuł
 • 7 czerwiec 2018

  Walne Zgromadzenie Członków Izby!

  Zapraszamy serdecznie Członków Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków, które odbędzie się dn. 21 czerwca 2018 r., o godz. 10.00  w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1.
   
  Osoby reprezentujące Członków na Zwyczajnym Zgromadzeniu Członków Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce”, obowiązane są wykazać się dokumentami stwierdzającymi ich prawo do reprezentowania danego podmiotu.
   
  Wszystkie materiały i dokumenty związane ze Zgromadzeniem Członków Izby będą do wglądu na 3 dni przed wyznaczonym terminem Zgromadzenia Członków Izby w siedzibie Grona przy ul. Zakładowej 1.

  czytaj artykuł
 • 15 czerwiec 2018

  Wysokiej jakości staże drogą do zatrudnienia - kolejna tura

  Szanowni Członkowie GTK,
  Grono Targowe jako partner Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach jest w trakcie intensywnych prac zmierzających do uruchomienia kolejnej tury staży realizowanych w ramach projektu EFS - "Wysokiej jakości staże drogą do zatrudnienia".

  czytaj artykuł
 • 12 czerwiec 2018

  Wysokiej jakości staże drogą do zatrudnienia"

  Szanowni Członkowie GTK,
  Grono Targowe jako partner Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach jest w trakcie intensywnych prac zmierzających do uruchomienia kolejnej tury staży realizowanych w ramach projektu EFS - "Wysokiej jakości staże drogą do zatrudnienia". W ramach projektu będziemy kierowali absolwentów UJK na 3 miesięczne staże (każdy miesiąc to 120 godzin stażu do realizacji przez absolwenta). Nie ma wymogu zatrudnienia absolwenta po zakończeniu stażu.

  UJK i GTK zapewniają:

  - wypłaty stypendium stażowego dla absolwenta,
  - refundację badań lekarskich,
  - ubezpieczenie studenta OC i NNW.
   

  czytaj artykuł

Nasi partnerzy