Centrum Systemów Komputerowych ZETO S.A.

Branża: IT, Consulting

O firmie

Jesteśmy firmą nowoczesnych technologii bazującą na dużym doświadczeniu i ciągłym rozwoju. Od wielu lat dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla biznesu.Wdrażane przez nas narzędzia dają firmom możliwość zajmowania się wyłącznie tym, co przynosi im rzeczywisty dochód. Rozumiemy procesy biznesowe naszych Klientów - ze współpracy z nami skorzystało już kilkaset firm. Dbamy o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo naszych Klientów. Posiadamy certyfikaty: ISO 9001 oraz ISO 27001.


Misja firmy:  "Zwiększamy konkurencyjność naszych klientów poprzez dostarczanie im rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe”.

  • Wraz z wieloletnim doświadczeniem w branży, firma rozwijała się dynamicznie. Systematycznie poszerzając swoją ofertę. Szerokie spektrum rozwiązań poparte jest wiedzą zatrudnionych specjalistów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma oferuje rozwiązania wspierające zarządzanie. Zapewniające sprawne funkcjonowanie i bezpieczeństwo.


    Jednym z produktów CSK ZETO S.A. jest platforma Evo.xrm. Evo.xrm – to więcej niż CRM.  To autorska platforma internetowa do zarządzania wieloma relacjami biznesowymi pojawiającymi się w firmie m.in. klientami, kontrahentami, dostawcami, współpracownikami, ale także wewnętrznymi procesami produkcji, logistyki, zarządzania projektami, rozliczeń finansowych, obiegiem informacji. Platforma dostępna z dowolnego urządzenia poprzez przeglądarkę internetową pozwala z każdego miejsca mieć wgląd i sterować funkcjonowaniem przedsiębiorstwa.


    CSK ZETO S.A. oferuje również autorski system kadrowo-płacowy SATURN.NET. To nowoczesna platforma do zarządzania danymi oraz procesami zachodzącymi w działach kadr i płac przedsiębiorstw. System został opracowany przez doświadczonych programistów przy udziale ekspertów merytorycznych od lat zajmujących się dziedziną kadr i płac. System można rozbudowywać i elastycznie integrować z innymi rozwiązaniami.
    Jednym z głównych kierunków rozwoju CSK ZETO S.A. jest dziedzina budownictwa. Od lat firma oferuje rozwiązania mające na celu dostosowanie budynków do indywidualnych potrzeb Klientów. Wykonuje instalacje elektryczne i teletechniczne (sieci okablowania strukturalnego, monitoring wizyjny, systemy alarmowe, kontrola dostępu, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy sygnalizacji pożaru, instalacje elektryczne, inteligentny budynek).  


    CSK ZETO S.A. oferuje także usługi Data Center w zakresie: kolokacji i hostingu serwerów, wirtualizacji serwerów, pełnego Cloud Computingu w modelu Iaas i Paas.

Nasi partnerzy