• Spotkanie Członków GTK
  9 grudzień 2015

  Spotkanie Członków GTK

  W dniu 8 grudnia w Targach Kielce odbyło się spotkanie członków Grona Targowego. W pierwszej części spotkania zaprezentowane zostały efekty udziału przedstawicieli GTK w opracowaniu wytycznych do Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Świętokrzyskiego oraz aktualne informacje na temat najbliższych konkursów w ramach tego programu.


  W drugiej części spotkania Pan Mecenas Michał Sochański - ekspert firmy Crafts, przedstawił kierunki zmian prawa pracy w 2016 roku w kontekście ostatniej nowelizacji kodeksu pracy. Omawiana tematyka spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników w związku z powyższym kolejne spotkanie członków Grona planowane jest na styczeń 2016 roku.

  czytaj artykuł
 • 29 wrzesień 2015

  Nowi członkowie GTK

  Miło nam poinformować, iż z dniem 22 września 2015 r. do Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” przyjęci zostali nowi członkowie: Crafts sp. z o.o. z Kielc oraz AMODEUS - BUSINESS SOLUTIONS, Skarżysko Kamienna.

  czytaj artykuł
 • Podsumowanie projektu RSI Świętokrzyskie - IV Etap
  16 wrzesień 2015

  Podsumowanie projektu RSI Świętokrzyskie - IV Etap

  W dniu 15 września br. odbyło w Hotelu Tęczowy Młyn, XVIII posiedzenie Świętokrzyskiej Rady Innowacji na którympodsumowano m.in. projekt systemowy „Perspektywy RSI Świętokrzyskie - IV Etap”. 

  czytaj artykuł
 • GTK koordynatorem konsorcjum na rzecz rozwoju branży targowo-kongresowej
  30 czerwiec 2015

  GTK koordynatorem konsorcjum na rzecz rozwoju branży targowo-kongresowej

  Miło nam poinformować, iż 15 czerwca marszałek Adam Jarubas podpisał porozumienie z Izbą Gospodarczą „Grono Targowe Kielce” - Liderem Konsorcjum na rzecz rozwoju branży targowo - kongresowej (BTK) jako inteligentnej specjalizacji województwa świętokrzyskiego.

  czytaj artykuł
 • 30 czerwiec 2015

  Zakończenie realizacji projektów EFS

  Z końcem czerwca br. Grono Targowe Kielce zakończyło realizację kilku projektów z funduszów EFS.

   
  czytaj artykuł
 • Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków GTK
  9 czerwiec 2015

  Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków GTK

  W imieniu Zarządu GTK zapraszamy serdecznie na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Izby które odbędzie się 16 czerwca 2015 r. o godzinie 10.00 w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce, ul. Zakładowa 1.
   

  czytaj artykuł
 • Nowa strona internetowa GTK
  19 czerwiec 2015

  Nowa strona internetowa GTK

  Zobacz możliwości nowej strony internetowej Grona Targowego Kielce

  czytaj artykuł
 • Spotkanie tematyczne -
  15 maj 2015

  Spotkanie tematyczne - "Zielone Konferencje"

  Serdecznie zapraszamy członków GTK na spotkanie tematyczne pn. „Zielone Konferencje”, które odbędzie się w dn. 21 maja 2015 r. (czwartek) w godz. 10.00 - 14.00 w Targach Kielce (Biuro Prasowe – I piętro).

  czytaj artykuł
 • Hotel „Promień” - nowym członkiem GTK
  30 marzec 2015

  Hotel „Promień” - nowym członkiem GTK

  Miło nam poinformować, iż z dniem 24 marca 2015 r. do Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” przyjęty został nowy członek
   

  czytaj artykuł

Nasi partnerzy