• 5 listopad 2008

  Nowy projekt

  Biuro Zarządu GTK pragnie poinformować, iż dnia 30 października 2008 roku został złożony do Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach wniosek o dofinansowanie projektu „Promocja gospodarcza i inwestycyjna regionu świętokrzyskiego w oparciu o potencjał kieleckiego ośrodka targowego”.

  czytaj artykuł
 • 5 listopad 2008

  Spotkanie inauguracyjne

  Spotkanie inaugurujące działalność Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce”, odbyło się 16 października 2008 roku w siedzibie Targów Kielce. Przedstawiono na nim kierunki rozwoju GTK na najbliższy rok oraz zaprezentowano możliwości pozyskania funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorczości i wsparcia inicjatyw klastrowych.

  czytaj artykuł
 • 24 czerwiec 2008

  Konferencja prasowa

  W środę 25 czerwca 2008 roku odbędzie się w Urzędzie Miasta konferencja prasowa Prezydenta Miasta Kielce Wojciecha Lubawskiego z udziałem Prezesa Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” Tadeusza Pęczka oraz Prezesa Targów Kielce Sp. z o.o. Andrzeja Mochonia.

  czytaj artykuł
 • 19 czerwiec 2008

  Wieczór francuski

  CZŁONKOWIE ZAŁOŻYCIELE
  IZBY GOSPODARCZEJ
  „GRONO TARGOWE KIELCE”


  Szanowni Państwo,

       Prezydent Miasta Kielce oraz Zarząd Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” pragną Państwa zaprosić na wieczór francuski organizowany przez Miasto Kielce w dniu 1 lipca 2008 roku.

  czytaj artykuł
 • 19 czerwiec 2008

  Rejestracja

  Miło nam poinformować, iż Izba Gospodarcza „Grono Targowe Kielce”  uporała  się z problemami rejestracyjnymi, uzyskując w Sądzie Rejonowym w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego  wpis do Krajowego Rejestru Sądowego (numer KRS 0000304952).

  czytaj artykuł

Nasi partnerzy