19 czerwiec 2008

Wieczór francuski

CZŁONKOWIE ZAŁOŻYCIELE
IZBY GOSPODARCZEJ
„GRONO TARGOWE KIELCE”

Szanowni Państwo,

     Prezydent Miasta Kielce oraz Zarząd Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” pragną Państwa zaprosić na wieczór francuski organizowany przez Miasto Kielce w dniu 1 lipca 2008 roku.
     W tym właśnie dniu odbędzie się spotkanie przedstawicieli administracji i businessu miasta partnerskiego Orange we Francji na czele z Panem Jacques Bombard – merem Orange z mieszkańcami Kielc utrzymującymi kontakty z Francją, językiem i kulturą francuską. Spotkanie uświetni Konsul Generalny Francji w Krakowie – Pan Pascal Vagogne.
Wśród kieleckich „przyjaciół Francji” znajdą się przedsiębiorcy, urzędnicy regionalnej i lokalnej administracji, przedstawiciele kultury i edukacji. Dodatkowym elementem spotkania będzie degustacja francuskich win przywiezionych przez winiarzy z Orange i regionu Prowansji uświetniona koncertem.
Będzie nam niezmiernie miło mogąc gościć we wspomnianym wieczorze  członków Izby, którzy mogą być zainteresowani współpracą handlową z przedsiębiorcami z Orange. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 w Pałacyku Zielińskich przy ul. Zamkowej 5.


                                                                           Z poważaniem

                                                                           ZARZĄD IZBY GOSPODARCZEJ
                                                                            „GRONO TARGOWE KIELCE”

  • Udostępnij
Powrót

Nasi partnerzy