• 8 lipiec 2017

  Spotkanie informacyjne poświęcone międzynarodowym zamówieniom publicznym

  Członek klastra "Grono Targowe Kielce" serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone międzynarodowym zamówieniom publicznym, które odbędzie się w dniu 13 lipca 2017 (czwartek) w siedzibie EPRD, w Kielcach, przy ul. Szkolnej 36A.

  Celem nieodpłatnego spotkania szkoleniowego, połączonego z indywidualnym doradztwem świadczonym przez doświadczonych menadżerów projektów globalnego doradztwa w EPRD jest poznanie podstawowych mechanizmów rządzących systemem międzynarodowych zamówień publicznych oraz przybliżenie stosowanych procedur na przykładzie przewodnika Komisji Europejskiej po zamówieniach – PRAG.

  Zaproszenie oraz program spotkania znajduje się w załączeniu. Organizator spotkania uprzejmie prosi o przesłanie swojego zgłoszenia na adres mailowy: d.lasocka@eprd.pl do dnia 12 lipca br.
   

  czytaj artykuł
 • 7 lipiec 2017

  Wysokiej jakości staże drogą do zatrudnienia

  Pragniemy poinformować, iż Izba Gospodarcza „Grono Targowe Kielce” w partnerstwie z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach realizuje projekt pn. „Wysokiej jakości staże drogą do zatrudnienia”.

  Zapraszamy do przyjmowania stażystów.

  czytaj artykuł
 • 19 czerwiec 2017

  Walne Zgromadzenie Członków Izby GTK!

  Zapraszamy serdecznie Członków Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków, które odbędzie się dn. 27 czerwca 2017 r., o godz. 10.00  w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1.
   
  Osoby reprezentujące Członków na Zwyczajnym Zgromadzeniu Członków Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce”, obowiązane są wykazać się dokumentami stwierdzającymi ich prawo do reprezentowania danego podmiotu.
   
  Wszystkie materiały i dokumenty związane ze Zgromadzeniem Członków Izby będą do wglądu na 3 dni przed wyznaczonym terminem Zgromadzenia Członków Izby w siedzibie Grona przy ul. Zakładowej 1.
   
  Zarząd GTK
   
  czytaj artykuł
 • 30 marzec 2017

  GTK partnerem projektu

  Miło nam poinformować, iż dn. 16.03.2017 r. Uniwersytet Jana Kochanowskiego jako Lider podpisał umowę z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu "Wysokiej jakości staże drogą do zatrudnienia" w którym Izba Gospodarcza "Grono Targowe Kielce" jest Partnerem projektu.
   
  Projekt przewiduje realizację płatnych staży dla studentów UJK w świętokrzyskich firmach i instytucjach publicznych. Dzięki udziałowi w projekcie 250 studentów z Wydziału Prawa, Administracji i Zarządzania będzie miało unikalną szansę nabycia kwalifikacji zawodowych pod okiem menadżerów i specjalistów w trakcie 3 miesięcznego stażu zawodowego powiązanego z profilem kształcenia na studiach stacjonarnych.
   
  Wkrótce więcej informacji.
   
  Biuro Zarządu GTK
  czytaj artykuł
 • Zmarł Dariusz Bulski
  21 lipiec 2017

  Zmarł Dariusz Bulski

  Kondolencje

  Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci naszego kolegi Dariusza Bulskiego - Kierownika Zamówień Publicznych w Rejonowym Przedsiębiorstwie Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach. Był jednym z najbardziej aktywnych członków naszej Izby - zawsze obecny na naszych spotkaniach, aktywnie zabierał głos w prowadzonych dyskusjach, nie wspominając o jego pogodnym usposobieniu i poczuciu humoru. Mimo, również naszego, zaangażowania w jego leczenie niestety przegrał walkę z ciężką chorobą.

   

  Najszczersze kondolencje składamy Rodzinie Darka.

   

  Zarząd i Biuro Zarządu GTK

  czytaj artykuł

Nasi partnerzy