• 14 grudzień 2011

  Branżowe Forum Innowacji

  Grono Targowe Kielce zaprasza na Branżowe Forum Innowacji „Trendy w Turystyce Biznesowej”.

  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Forum przeznaczone jest dla wszystkich osób działających w branży kongresowo-targowej.
   

  czytaj artykuł
 • 12 grudzień 2011

  Translator polsko - chiński

  Pani Katarzyna Sarek, doktorantka w Zakładzie Sinologii Uniwersytetu Warszawskiego została stypendystką projektu pn. „Naukowe Stypendia Doktoranckie szansą na rozwój województwa”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 8.2.1. „Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw”.

  czytaj artykuł
 • 25 październik 2011

  Nowi Członkowie w GTK

  Miło nam poinformować, iż z dniem 5 października 2011 r. do Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” przyjęci zostali kolejni członkowie
   

  czytaj artykuł
 • 20 październik 2011

  Spot reklamowy na antenie TVN24 i TVP Info

  W ramach projektu unijnego "Promocja gospodarcza i inwestycyjna regionu świętokrzyskiego w oparciu o potencjał kieleckiego ośrodka targowego" od 20 października aż do 6 listopada będzie emitowany na antenie TVN24 i TVP Info spot reklamowy, którego celem jest podkreślenie atrakcyjności gospodarczej i inwestycyjnej obszaru województwa świętokrzyskiego oraz wykreowanie pozytywnego wizerunku regionu.
   

  czytaj artykuł
 • 19 październik 2011

  Tereny inwestycyjne

  Sprzedaż terenu inwestycyjnego zlokalizowanego na działkach położonych w Kielcach przy ul. Leszczyńskiej i ul. Domaszowskiej
   

  czytaj artykuł
 • 14 wrzesień 2011

  forum

  .

  czytaj artykuł
 • 14 wrzesień 2011

  Zaproszenie!

  Serdecznie zapraszamy na Konferencję Inauguracyjną projektu "Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości", która odbędzie się 27 września 2011 r. (wtorek) w Sali Konferencyjnej Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1 w Kielcach.
   

  czytaj artykuł
 • 31 maj 2011

  Walne Zgromadzenie Członków GTK

  Zarząd Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce”, zgodnie z § 18 pkt 2 Statutu GTK, uprzejmie zaprasza na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Izby, które odbędzie się w dniu 8 czerwca 2011 r. w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce, ul. Zakładowa 1, o godz. 9.30.
   

  czytaj artykuł
 • 11 kwiecień 2011

  Nowi członkowie GTK!

  Miło nam poinformować, iż z dniem 30 marca 2011 r. do Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” przyjęci zostali kolejni członkowie
   

  czytaj artykuł
 • 28 luty 2011

  Inwestycje w Polsce Wschodniej
  Biuro Zarządu GTK

  czytaj artykuł
 • 13 styczeń 2011

  Targi Praca Kariera Rozwój

  Izba Gospodarcza "Grono Targowe Kielce" oraz AIESEC Kielce przy współpracy Targów Kielce S.A. i Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, po raz kolejny organizują Targi Praca Kariera Rozwój w Kielcach, które odbędą się 7 marca 2011 roku w Targach Kielce.

  czytaj artykuł

Nasi partnerzy