13 styczeń 2011

Targi Praca Kariera Rozwój

Izba Gospodarcza "Grono Targowe Kielce" oraz AIESEC Kielce przy współpracy Targów Kielce S.A. i Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, po raz kolejny organizują Targi Praca Kariera Rozwój w Kielcach, które odbędą się 7 marca 2011 roku w Targach Kielce.

Jest to największe tego typu wydarzenie w Kielcach, skierowane do studentów a udział w Targach daje Pracodawcom szansę pozyskania młodych i wykształconych pracowników jak również bezpośrednią dystrybucję informacji  o możliwościach przyjęcia na  praktyki, staże oraz zaprezentowanie oferty szkoleniowo – doradczej, skierowanej do studentów i absolwentów naszych uczelni.

Członkowie GTK jako oficjalnego Partnera Targów Praca Kariera Rozwój, mają możliwość skorzystania z preferencyjnej opłaty za udział w Targach a wynoszącej za standardowe stoisko (4 m²) – 250 zł brutto. Opłata ta ponadto będzie przekazana przez Targi Kielce na rzecz dalszego rozwoju organizacji AIESEC w Kielcach a więc umożliwi młodym ludziom rozwój i podnoszenie kompetencji praktycznych, wymaganych na współczesnym rynku pracy.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się -tutaj-  należy go wydrukować, wypełnić i wysłać faksem na nr 41 342 43 59 z dopiskiem obok pieczęci firmowej – Członek GTK

Termin przesyłania formularzy zgłoszeniowych to 21.01.2011

Serdecznie zapraszamy

Biuro Zarządu GTK
 

  • Udostępnij
Powrót

Nasi partnerzy