• Nowe logo Kielce Convention Bureau
  14 listopad 2012

  Nowe logo Kielce Convention Bureau

  Nowe logo KCB nawiązuje do krzemienia pasiastego - unikalnego na skalę światową minerału, zwanego także świętokrzyskim diamentem. Od neolitu wydobywany i obrabiany w naszym regionie, stanowi jego symbol  oraz dokumentuje  ponad 5 tysięcy lat działalności gospodarczej prowadzonej na tych ziemiach - obszar jego wydobycia zwany jest często pierwszą Doliną Krzemową na świecie.

  czytaj artykuł
 • 11 październik 2012

  III Forum "Inwestycje w Polsce Wschodniej" - 17.10.2012 r.

  Zapraszamy na III edycję Forum "Inwestycje w Polsce Wschodniej", odbywającego się pod patronatem m.in. Izby Gospodarczej "Grono Targowe Kielce"
   

  czytaj artykuł
 • 11 wrzesień 2012

  Centrum Systemów Komputerowych ZETO S.A. - członkiem GTK

  7 września br. Zarząd GTK podjął decyzję o przyjęciu do Grona Targowego Kielce przedsiębiorstwa Centrum Systemów Komputerowych ZETO S.A.  - jednej z największych i najbardziej doświadczonych firm komputerowych w południowo-wschodniej Polsce, powstałej na bazie istniejącego już od 1968 roku Zakładu Elektronicznej Techniki Obliczeniowej.
   

  czytaj artykuł
 • 18 lipiec 2012

  Kielce Convention Bureau w ICCA!

  Z przyjemnością pragniemy zakomunikować, iż Kielce Convention Bureau działające przy Gronie Targowym Kielce, dnia 12 lipca 2012 otrzymało pozytywną decyzję w sprawie członkostwa w ICCA  (International Congress and Conference Association) - organizacji skupiającej ponad 900 specjalistów z szeroko pojętej branży kongresowej. Członkostwo Kielce Convention Bureau w ICCA umożliwi dostęp do baz danych, międzynarodową promocję oraz nawiązywanie współpracy z członkami ICCA z Polski i zagranicy. 

  czytaj artykuł
 • 13 czerwiec 2012

  Partner Search Forum!

  Wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z rozwojem branży targowo-kongresowej w regionie świętokrzyskim zapraszamy na Partner Search Forum, które odbędzie się w czwartek – 14 czerwca, godz. 10-15 w sali konferencyjnej Targów Kielce CK 2.

  czytaj artykuł
 • 6 czerwiec 2012

  Klub Sportowy VIVE TARGI KIELCE – członkiem Grona Targowego Kielce!

  Niezmiernie miło poinformować nam, iż Klub Sportowy VIVE TARGI KIELCE decyzją Zarządu Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” z dnia 30 maja 2012 r.,  został przyjęty w poczet członków Grona.
   

  czytaj artykuł
 • 31 maj 2012

  Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków GTK!

  W imieniu Zarządu GTK zapraszamy serdecznie na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Izby które odbędzie się 14 czerwca 2012 r. o godzinie 9.00 w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce, ul. Zakładowa 1.
   

  czytaj artykuł
 • 24 kwiecień 2012

  Bank Spółdzielczy w Kielcach – 77 członkiem GTK

  Decyzją Zarządu Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” z dnia 20 kwietnia 2012 r.,  w poczet członków GTK przyjęty został Bank Spółdzielczy w Kielcach - jedna z najstarszych instytucji finansowych w regionie, obchodząca w tym roku 110-lecie funkcjonowania.
   

  czytaj artykuł
 • 26 marzec 2012

  Nowi członkowie GTK

  Miło nam poinformować, iż z dniem 5 marca 2012 r. do Izby Gospodarczej „Grono Targowe Kielce” przyjęci zostali kolejni członkowie
   

  czytaj artykuł
 • 20 luty 2012

  Trwa nabór do XV edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play"

  Zapraszamy do udziału w XV edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play" – najbardziej wiarygodnego, ogólnopolskiego programu certyfikacyjnego, w którym weryfikowana jest rzetelność przedsiębiorstw od 1998 r.
   

  czytaj artykuł
 • 9 luty 2012

  Rekordowe zatrudnienie naszych Absolwentów i Absolwentek po stażach zawodowych w projekcie Edukacja dla Rynku Pracy!!!

  Miło nam poinformować Państwa o wynikach badań dotyczących staży zrealizowanych w 2011. W I edycji w ramach Projektu wzięło udział 53 stażystów (kobiety i mężczyźni). Nawiązano współpracę z ponad 40-stoma pracodawcami. Staże zostały oceniony przez uczestników bardzo dobrze (ocena 8,5 na 10).
   

  czytaj artykuł

Nasi partnerzy