• 27 listopad 2019

  Vouchery - spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców!

  W związku z ogłoszeniem drugiego naboru na udzielenie voucherów na usługi doradcze, w imieniu Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach - serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, poświęcone możliwościom skorzystania z dofinansowania ze środków UE. W ramach konkursu przewidziano dofinansowanie na dwa rodzaje usług: usługi standardowe takie jak opracowanie strategii marketingowej czy doradztwo prawno – podatkowe związane z rozwojem przedsiębiorstwa na rynku oraz usługi specjalistyczne typu audyt technologiczny, audyt innowacyjności, usługi w zakresie ochrony własności intelektualnej.

  Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 2 grudnia br., w godzinach  10.00 - 13.00, w sali konferencyjnej ul. Ściegiennego 8 w Kielcach, budynek Stadionu Piłkarskiego.
   

  Szczegóły pod linkiem:
  https://vouchery.spinno.pl/aktualnosci

  czytaj artykuł
 • 15 listopad 2019

  Vouchery dla MŚP

  Zapraszany świętokrzyskie MŚP do skorzystania z oferty GTK - specjalistycznej usługi doradczej jaką jest wdrożenie przez przedsiębiorstwo własnego cyklicznego wydarzenia branżowego (wystawa, konferencja, event, prezentacja itp.). Grono Targowe Kielce zapewnia wysoko wykwalifikowanych doradców oraz odpowiednie narzędzia do prawidłowej realizacji usługi asysty w opracowaniu i wdrożeniu przez MŚP cyklicznego wydarzenia branżowego realizowanego przy okazji targów i wystaw odbywających się w Targach Kielce - wicelidera rynku targowego w Polsce.

   

  czytaj artykuł
 • 8 listopad 2019

  Popytowy System Innowacji - rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze

  Celem projektu jest rozwój przedsiębiorczości poprzez dostarczenie wysokiej jakości usług doradczych świadczonych przez IOB i uczelnie wyższe przedsiębiorstwom z sektora MŚP w województwie świętokrzyskim.

  W projekcie przewidziano zastosowanie popytowego schematu realizacji usług doradczych
  i przekazanie na ten cel voucherów dla MŚP, którzy wg. zapotrzebowania w swojej firmie i profilu jej działalności sami wybierają pakiet usług doradczych oraz jednostkę, która będzie to w stanie dla nich rzetelnie zrealizować i pobudzić rozwój innowacyjności i konkurencyjności MŚP.

   

  Termin składania aplikacji: od 7 listopada 2019 r. do 10 stycznia 2020 r. do godziny 15:00

  Alokacja na II nabór: 8 000 000 zł

   

  Zasady aplikowania, regulamin udzielania voucherów wraz z załącznikami dostępne są na stronie internetowej: https://vouchery.spinno.pl/

   

   

  czytaj artykuł

Nasi partnerzy